Lugë për kocka

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
2 prill 07:40
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Atlas

Përshkrimi

Shitet luge per kocka me hidraolik dhe rotor komplet
tag kamion me kran, kamion mercedes, man me kran , volvo me kran, kran hiab, kran palfinger, kran, kamion man , kamion mercedes, mercedes atego , mercedes actros, man tga, 1828, 18264 , 18.23


Shpallje te ngjashme