Opel combo 1.7 cdti

Çmimi: Me Marrveshje
Opel combo 1.7 cdti

Detajet

Postuar
14 shkurt 13:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Opel combo 1.7 cdti
Viti 2006
I doganuar dhe regjistruar per her te pare ne ks me 11.02.2019,
1 vit regjistrim
273.000 km
Ne gjendje shum te mire teknike
Tel:049/794-795
Viber:+383/44-486-402


Shpallje te ngjashme