Rimorkio

Çmimi: Me Marrveshje
Rimorkio

Detajet

Postuar
4 shkurt 20:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet rimorkio ne gjendje shum te mir.
Pesha per ngarkes 4 ton
Dimensionet 4.60 gjatsi 2 lartsi dhe 2 gjersi
Per kontakt numri viberit +38344164770


Shpallje te ngjashme