Shitet MAN 20.264 pesha 12.5tona e lejume me dogan

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet MAN 20.264 pesha 12.5tona e lejume me dogan

Detajet

Postuar
12 janar 17:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet MAN 20.264 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur per firma me TVSH viti 1999 pesha bartese e lejuar 12.500kg me ramp 2tona me jastak edhe trapi i par 8 shpejci +me gjysa me bllokada gjatsia sanakut 7.20m gjersia 2.5m
☎️ 043 929 743 .421000km me libra servisi


Shpallje te ngjashme