Shitet MAN LE 8.140 VITI 2003 me dogan sanaku 4.8m

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet MAN LE 8.140 VITI 2003 me dogan sanaku 4.8m

Detajet

Postuar
4 mars 21:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me TVSH me jastak 395000km gjatsia sanakut 4.80m gjersia 2.5m hapet dhe mbyllet ne 3ane
? 044 731 320


Shpallje te ngjashme