Shitet Mulliri i Gurëthysit (Gurore) 120m3/h

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mulliri i Gurëthysit (Gurore) 120m3/h

Detajet

Postuar
25 janar 15:20
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet Mulliri i Gurëthysit (Gurore) 120m3/h, mulliri është në gjendje pune me motor dhe gjitha paisjet përcjellëse.

Çmimi sipas marrëveshjeve


Shpallje te ngjashme