Volkswagen CRAFTER

Çmimi: Me Marrveshje
Volkswagen CRAFTER

Detajet

Postuar
11 shkurt 17:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI
Viti i prodhimit 2006
Kilometrat 244 mij Km me liber servisi dhe dy qelsa
i sapo ardhur nga jasht ne gjendje te mir pune.

DOGANA ESHTE E PAGUAR !

Dimensionet e Kabines brenda 3.30cm X 1.80cm

Kontakti :

044 71 94 95
049 71 94 95

!!! NDRRIM NUK BËJM !!!


Shpallje te ngjashme