ARTI-shitet objekti 80 ari tok

Çmimi: Me Marrveshje
ARTI-shitet objekti 80 ari tok

Detajet

Postuar
8 tetor 18:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

-- Shitet Objekti me 80 ari Tok
--Siperfaqeja e objektit 1300m2
-- Objekti ka 14 dhoma gjumi
-- Dhe 1 apartament
-- I pershtatshem per shum lloje te bizneseve
-- Eshte ne zone te pershtatshme (Gerlic-Ferizaj)
--Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri ARTI
--\\Na kontaktoni në këta numra të telefonit 049-848-667/044-224-298 (po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
--Agjensioni për Patundshmëri ARTI gjindet me zyre afër Bankes-TEB në Rr.Vellezerit Gervalla
--Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike//[email protected]
--Ne ju japim zgjedhje të duhura.


Shpallje te ngjashme