LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

Çmimi: 400 €
LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

Detajet

Postuar
3 shkurt 00:41
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe wc..
Lokali është i gatshëm për punë.
Adressa;Rrg. Enver Topalli afer furres Orex
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: [email protected],com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme