LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

Çmimi: 1.780 €
LINA-SHITET DHE IPET ME QERA LOKALI 82m2 73/16L

Detajet

Postuar
2 shkurt 23:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet Lokali dhe Ipet me qera
Kuadraturë;82m2
Kati;Pëdhesë
Adresa;Rr.Gjon Sereqi
Infrastrukturë;E kompletuar
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme