LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

Çmimi: Me Marrveshje
LINA SHITET LOKALI 40m2 Rr.AHMET KAQIKU-FR 54/16L

Detajet

Postuar
3 shkurt 00:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet: Lokali
Kuadraturë: 40m2
Adresa: Rr.Ahmet Kaqiku
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë,
Infrastrukturë;Kompletë
Lokali për momentin është i lëshuar me qera

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: [email protected],com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.


Shpallje te ngjashme