LINA-Shitet Lokali 96m2 në Rr.12 Qershori 01/16L

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet Lokali 96m2 në Rr.12 Qershori 01/16L

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:32
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet ;Lokali
Kuadraturë;96m2
Kati;Pëdhesë
Adresa;Rruga 12Qershori(afër Market Meridian)
Infrastrukturë;E kompletuarë gjithashtu Lokali posedon:Parking para Lokalit
Dokumentacion;Në Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA