LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit  103/1

Detajet

Postuar
14 maj 17:20
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parkin dhe dy wc.
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.