Shfeic Co2 250 amper

Çmimi: Me Marrveshje
Shfeic Co2 250 amper

Detajet

Postuar
17 tetor 21:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet shfaici Co2 250 ampera esht i sapo ardhur nga zvicra i servisum ne gjendje te mir i gatshem per pun


Shpallje te ngjashme