Bejme shitjen e kaminave te gjitha llojev Italian

Çmimi: Me Marrveshje
Bejme shitjen e kaminave te gjitha llojev Italian

Detajet

Postuar
18 tetor 14:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

bejme shitjen e te gjitha llojeve te kaminave prodhim Italian Acaminetti me ajer ventilator dhe rregullator te temperature se dhomes me mundesi dhe shperndarje ne dhoma tjera si dhe pa ajer
per me shum ne fcb ola kamina
viber +37744530191
gjindemi ne Ferizaj rr Driton Islami perball gorenjes ne Ferizaj
mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier parket laminat llustera


Shpallje te ngjashme