dyr dhe dritare druri tel.045882998

Çmimi: 60 €
dyr dhe dritare druri  tel.045882998

Detajet

Postuar
18 tetor 07:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shes
dyer 60 euro
dyer 70 euro
dyer te hymjes 100-120 euro
dritare 30 euro tel.045882998