Kauqa tavolin me 6 karriga komod tavolin e qajit

Çmimi: 1.000 €
Kauqa tavolin me 6 karriga komod tavolin e qajit

Detajet

Postuar
20 tetor 20:47
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Kauqat jan ne gjendje te rregullt jan lekur gjithashtu dhe pajisjet e tjera si tavolina e bukes me 6 karriga jan ne gjendje te rregullt dhe komoda dhe tavolina e qajit


Shpallje te ngjashme