Mobilje +komoda +tavolin

Çmimi: 700 €
Mobilje +komoda +tavolin

Detajet

Postuar
19 tetor 12:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten treulese komoda dhe tavolina ne gjendje shum te mire. Treuleset jan prodhim turk dhe te pershtatshme per fjetje.


Shpallje te ngjashme