PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

Çmimi: Me Marrveshje
PRODHOJM GARNITURA, KAUQA, KREVETA FJETJE, SAPARE,

Detajet

Postuar
16 janar 21:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj.
Kualiteti dëshmon në traditen shum vjeqare të punes sonë.
? Transporti në gjith Kosovën Gratis
? Viber # +383 44 97 44 42
☎️ Mob # 045 65 11 24
Facebook page# Mobileria "Zotaj"
Adresa# Magjistralja Ferizaj-Prishtinë fshati Babush ( te Kryqzimi i Fsh Tëren dhe Mirash)


Shpallje te ngjashme