SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

Detajet

Postuar
15 korrik 09:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Japim ne sherbim me qera karrika tavolina dhe shatroa nr 044280873 muni me thirr ne xhdo koh jeni te mir pritur ne viber +38344280873


Shpallje te ngjashme