shitet kuzhina super e mire me paisje

Çmimi: 500 €
shitet kuzhina super e mire me paisje

Detajet

Postuar
12 mars 22:42
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet kuzhina 4.15 metra mediapan i ngjyrosyr si po e shihne ne foto.kuzhina shitet komplet dhe ndamas posedon frigoriferin,maqinen e eneve dhe mikrovala Gorenje ne gjendje te rregullt .te interesuarit lajm ne tel 049 599 689 Qmimi sipas marrveshjes 500€ vetem me frigorifer dhe maqine te eneve dhe mikrovale


Shpallje te ngjashme