??Jakne per motorr??

Çmimi: 100 €
??Jakne per motorr??

Detajet

Postuar
2 maj 2021 00:42
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shitet jakne per motorr 2 shtesore me mbrojtese,madhesia 2xl ne gjendje 10/10


Shpallje te ngjashme