Shes maqin bore

Çmimi: 500 €
Shes maqin bore

Detajet

Postuar
7 shkurt 2022 17:44
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten 2 maqina te bores te ardhura nga suedia 2copa 500 ero


Shpallje te ngjashme