Shitet Auspuhi Akrapovic

Çmimi: 140 €
Shitet Auspuhi Akrapovic

Detajet

Postuar
27 maj 2021 17:20
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet Auspuhi Akrapovic.
I pershtatshem per te gjitha llojet e motorrave.
Posedon db eater ,per rritje dhe zvogelim te zhurmes.
Nderrime nuk bejme.
Çmimi 40€

049356000


Shpallje te ngjashme