shitet Anllaseri yamaha r6 2007

Çmimi: 120 €

Detajet

Postuar
14 korrik 2019 17:41
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shitet Anllaseri per yamaha r6 2007 ka mundsi me I ba edhe yamaha r1 2006 per ma shume viber 0037744963391


Shpallje te ngjashme