monitor SAMSUNG per pc

Çmimi: 35 €
monitor  SAMSUNG per pc

Detajet

Postuar
5 shkurt 20:26
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shitet Monitori Samsung 19inq per pc...
esht ne gjendje shum te mir dhe me kualitet te mir fotoje..
viber ..watsapp ....+383 44 663 050


Shpallje te ngjashme