AutoBartje Asistence Rrugore 24h 045-366-430

Çmimi: Me Marrveshje
AutoBartje Asistence Rrugore 24h 045-366-430

Detajet

Postuar
15 tetor 09:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Asistenc rrugore Bartje per autovetura qmime te Volitshme Transport ne te gjithë teritorin e Kosoves dhe jasht kosoves si ne ALB,MK,SRB


Shpallje te ngjashme