HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

Çmimi: Me Marrveshje
HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

Detajet

Postuar
16 korrik 13:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE}


Shpallje te ngjashme