Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

Çmimi: Me Marrveshje
Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

Detajet

Postuar
7 shkurt 10:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

montojm kubza te betonit dhe ngjeshje te temelave


Shpallje te ngjashme