SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

Detajet

Postuar
29 mars 18:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh


Shpallje te ngjashme