SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE

Çmimi: Me Marrveshje
SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE

Detajet

Postuar
26 mars 14:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

ofrojm sherbime funerale Transport mortor . Arkivole Sanika *Kurora. Ofrojm transport mortor ne gjith Kosoven *Lule Buqeta* transport i kufomave jemi te vetmit dhe me te liret ne qytet *thirrni ne nr 044 286 167 viber +38344286167 049286167 viber +38349286167 viber jeni te mir pritur 24 or online


Shpallje te ngjashme