LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shiten Shtëpijë moderne në Panorama-Residence

Detajet

Postuar
29 janar 17:45
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
217.8 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shiten:Shtëpijë Tipi 1
Sierfaqe banimi:217.8 m2
Parcela:5 + -
Organizimi i shtëpisë:
Kati përdhesë:
Qëndrimi ditorë:25.5 m2
Kuzhina+tryezeria: 16.3 m2
Banjo: 4.7 m2
Ngrohtorja:8.5 m2
Terasa:13.1 m2
Koridori:8.8 m2
Parahyrja:4.3 m2
Garazha:16.8 m2

Kati i parë:
Dhoma e fjetjes 16.0 m2
Garderoba:5.3 m2
Banjo:4.6 m2
Dhoma e fjetjes 13.0 m2
Dhoma e fjetjes: 19.5 m2
Ballkoni:4.0 m2
Koridori:9.8 m2
Banjo e përbashkët:4.5 m2
Depo:3.5 m2
Shkallët:7.6 m2

Lagjja është projektuar me përkushtim dhe lokacioni është përzgjedhur duke ofruar pamje panoramike pikrisht nga malet e larta të Sharit,përballë majes së Lybetenit.
Lagjja ka një hapësirë prej 50 hektarësh ku do të ndërtohen edhe qerdhe,shkolla private,shtëpijë shëndeti,qendra tregtare,ambiente sportive dhe rekreacioni,shtigje për ecje dhe biciklista etj.
Poashtu Lagjja do të ketë një infrastruktur shumë funksionale si :rrugë të gjera,trotuarë,hapësira gjelbruse,ndriqim publik ,kamera sigurie dhe sigurim fizik.
Lagjja Panorama -Residence ka qasje në dy rrugët shumë të frekuentuara,kyqje në qytetin e Ferizajt dhe po ashtu ana tjeter në magjistralen Prishtinë-Shkupë.

Ndërmjetsues i autorizuar për shitje:Agjensioni LINA
tel:(+377)044/106-626 dhe (+383)044/172-626