LINA-Shitet Shtepia 2 kateshe me 6ari oborr Ferizaj 364/17

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet Shtepia 2 kateshe me 6ari oborr Ferizaj 364/17

Detajet

Postuar
13 shkurt 12:10
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
3
Kuadratura
130 m²

Përshkrimi

Shtëpi në #shitje
130m2 | 6 Ari Oborr
Adresa :Rexhep Mala (Rr. Kadri Zeka)- FERIZAJ
Kati 0:Qendrimi ditor dhe kuzhin,banjo, garazhe.
Kati 1:Tre dhoma gjumi dhe banjo, terase.
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩


Shpallje te ngjashme