LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet dhe ipet me qera Shtepia Mal te Robit

Detajet

Postuar
1 prill 2019 21:22
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Modeli
500
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

Shitet dhe ipet me qera Shtëpia 3katshe
Oborr : 21 ari
Adresa;Mal te Robit ne Shqipëri
Organizimi mbrendshem Kati-I-4dhoma gjumi,4banjo
Kati -II-4dhoma gjumi,4banjo
Kati-III-4dhoma gjumi.4banjo
Dokumentacioni në rregull
Pronari:Shqipetar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa : Rr.Recakut afër\'\' ETC
add.elkt;[email protected]


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA