LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime

Detajet

Postuar
3 shkurt 21:53
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Modeli
400
Numri i dhomave
8

Përshkrimi

Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2
30ari toke
Shtepia :4 kateshe posedon 8 dhoma gjumi dhe ,pishine,
Adressa;Shtime
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: [email protected],com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme