Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327

Detajet

Postuar
16 prill 16:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja e Jezercit:
Rrugica:Lutfi Haxhidema.
Shtepit kane 9 ari oborr te perbashketa.
Shtepit jane ne nje oborr dhe jane te gatshme per banim.
Shtepit kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme