Ringa (Shitet Hoteli ne Brezovice)142/19

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shitet Hoteli ne Brezovice)142/19

Detajet

Postuar
8 qershor 15:35
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
2000 m²
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

Shitet Hoteli ne Dalje te Brezovices.
Hoteli Ka 12 Ari Oborr dhe eshte Per Rreth Rruges Kryesore.
Hoteli ka 3 Kate Te Shfrytezuara .
Hoteli ka Restaurantin Poshte..
Hoteli Ka 2000 m2 Komplet.
Hoteli Ka dy salla ekstra nga 170 m2.
Hoteli Ka 21 Dhoma te Gjumit.
Hoteli ka Dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme