Ringa(Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)125/17

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa(Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)125/17

Detajet

Postuar
16 prill 16:29
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet lokali ne Rr.12 Qershori ne objektin banesor Rubin Invest Blloku CENTRUM 2.
Lokali ka 24.42m2 dhe eshte ne katin e 2.
Lokali ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103