Shiten dy shtepi te gatshme per banim. Ferizaj

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten dy shtepi te gatshme per banim. Ferizaj

Detajet

Postuar
1 qershor 21:08
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
195 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shiten dy shtepi me siperfaqe nga 195m2 dhe parcellen 4.70ari. Secila shtepi posedon Sallon ditor me kuzhine, 4Dhoma gjumit,3Banjo-wc,garazhde. shtepit jan te gatshme per banim dhe shiten se bashku(nuk ndahen). per me shum info.viber-Whatsapp +41-79-390-98-03