Abazhure (Llustera)

Çmimi: 20 €
Abazhure (Llustera)

Detajet

Postuar
18 tetor 17:51
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shes 5 copa abazhure (Llustera) ne gjendje te mir qmimi 20 euro te ghithe.


Shpallje te ngjashme