Kamina AEROTERM VENTILATOR prodhim Italijan

Çmimi: Me Marrveshje
Kamina AEROTERM VENTILATOR  prodhim Italijan

Detajet

Postuar
18 tetor 11:30
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Bejme shitjen dhe montimin e kaminav prodhim Italijan me garancion 5 vjeqar me hapje posht lart dhe anash modele 2017
per me shum ne Fcb OLA kaminakamin
Shpallje te ngjashme