SHITEN 2 TV: SAMSUNG DHE WESTINGHOUSE

Çmimi: 110 €
SHITEN 2 TV: SAMSUNG DHE WESTINGHOUSE

Detajet

Postuar
17 mars 13:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Ne shitje dy televizora te ri ne pako jane 32 inch.
Kane HDMI dyte.
Çmimi fiks per Televizor 110€

Kontaktoni ne TEL/VIBER: +38345275622


Shpallje te ngjashme