Shporet i smedereves

Çmimi: 100 €
Shporet i smedereves

Detajet

Postuar
19 tetor 21:47
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shes shporetin e smedereves 100 euro osht i perdorur vetem 2 muaj osht si i ri nuk ka asnje grrith (fotot skom mujt me i ba ma te mira shkaku osht ne shup e pak terr perndryshe osht perfekt si i ri )


Shpallje te ngjashme