Urgjent: Shes Klima ECOLUX 24000 BTU

Çmimi: 280 €

Detajet

Postuar
19 tetor 01:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shes klimen ECOLUX 24000 BTU ne gjendje te mir teknike.
Klima eshte montu kete vere eshte e mbushur me gaz dhe ka garancion edhe 2 muaj.

Viber: +37744865122

Çmimi i padiskutueshemShpallje te ngjashme