Vaillant kalldaj me rrym 24 kw

Çmimi: 550 €

Detajet

Postuar
19 tetor 09:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Kalladant eshte ne gjendje te rregullt


Shpallje te ngjashme