shitet furra montuese dhe pllaka montuese Hugo

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
20 tetor 02:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

nuk eshte perdorur dhe ka fletegarancionin


Shpallje te ngjashme