Iphone

Çmimi: 200 €
Iphone

Detajet

Postuar
21 nëntor 23:17
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shitet Iphone 6+ I ruajtur shum vetem po hiezohet ekrani problem me kristal rregullohet ndrrim Iphone 6 perpjet dhe galaxy S6 apo S7 jap dhe pare Kontakto ne viber


Shpallje te ngjashme