BMW X3 2.0 xDRIVE(4x4) AUTOMATIK 2013 I SAPOARDHUR

Çmimi: Me Marrveshje
BMW X3 2.0 xDRIVE(4x4) AUTOMATIK 2013 I SAPOARDHUR

Detajet

Postuar
9 maj 11:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHITET VETURA BMW X3 2.0 xDRIVE AUTOMATIK 2013 I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR. POSEDON:SENZORA PARA DHE PRAPA, DRITAT ANGEL EYES +XENON, FELLNE TE ALUMINIT, KOMANDA NE TIMON + ME NXEMJE, TEMPOMAT,SHPEJTESIT NE TIMON, SYSTEM SPORT , COMFORT AND ECO PRO, ULESET LEKUR+ ME NXEMJE, KM:204.000
Info:049-10-10-70 ERIEN


Shpallje te ngjashme