“Auto/Zona” Blejm Vetura BMW-AUDI-MERCEDES 24/7 Online??

Çmimi: 10.000 €
“Auto/Zona” Blejm Vetura  BMW-AUDI-MERCEDES 24/7 Online??

Detajet

Postuar
28 janar 17:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

KOMPANIA AUTO ZONA BLEJM TË GJITHA LLOJET E VETURAVE ME TABELA RKS OSE PA DOGAN DHE TE AKSIDENTUARA NË TË GJITH REGJIONIN E KOSOVËS
DËRGONI OFERTAT VIBER & WHATSAPP +38349758458


Shpallje te ngjashme