BMW 530 d M -Sport Paket , extra

Çmimi: Me Marrveshje
BMW 530 d M -Sport Paket , extra

Detajet

Postuar
20 nëntor 21:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Shes BMW 530 d M-Sport Paket , TwinPower Turbo , extra model , Automatik / Multi-tronic , Model 2012 viti prodhimit 2010 , Ngjyr e bardh metalike , 150.000 km te kaluara , Vetura posedon :
- Board kompjuter multi
- Navigacion , GPS
- Ekran XXL
- DVD , Aux , Bluetooth , Cd-Shanzher
- Ndrrusi i shpejtsive ne dor
- Komanda n'timon
- Kamera me pamje 360 shkall
- Diztronik
- Assist Tejkalimi
- Lane Assist
- Senzor shiu
- Senzor parkingu para dhe mbrapa
- Auto Hold
- Karrika elektrike me Nxemje , Zgjatje , Memorie
- Interier lekure shum te ruajtur
- Mbyllje qendrore
- Drita Kristal dhe Lled
- Xenon , BiXenon
- Angle eays , Hallogenka
- Xhama kollor
- Fellne , etj ... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

-------------- Info : 044 109 711 / 044 126 301


Audi , VW , Golf , Mercedes , BMW , Opel , Ford , Citroen , Peugeot , Renault , Toyota , 4X4


Shpallje te ngjashme